ZARZĄD

Prezes Zarządu

Stanisław Cierzniak

prezes@fabrykapapieru.pl 


Wiceprezes Zarządu

Małgorzata Walczak

wiceprezes@fabrykapapieru.pl 


Członek Zarządu

Bartosz Cierzniak

bartek@fabrykapapieru.pl 


Członek Zarządu

Magdalena Cierzniak – Marcal

magda@fabrykapapieru.pl


ZAKŁAD NR 1 KACZORY

Biuro Obsługi Klienta

Janina Malińska

info@fabrykapapieru.pl


Biuro Obsługi Klienta

Alina Pisarek 

alina@fabrykapapieru.pl


Biuro Obsługi Klienta – Eksport

Agnieszka Maras

aga@fabrykapapieru.pl


Dział Kadr i Płac

Marta Durecka 

marta@fabrykapapieru.pl


Kierownik Przetwórstwa

Bartosz Cierzniak

bartek@fabrykapapieru.pl 


Kierownik Produkcji

Stefan Kozak

kozak@fabrykapapieru.pl


Główna Księgowa

Aleksandra Czarnecka

czarnecka@fabrykapapieru.pl


Asystent d/s Księgowości

Katarzyna Przywojska 

kasia13@fabrykapapieru.pl

ZAKŁAD NR 2 MARGONIN

Biuro Obsługi Klienta

Lidia Woltmann

lidia@fabrykapapieru.pl


Biuro Obsługi Klienta

Renata Jaworska

renata@fabrykapapieru.pl


Biuro Obsługi Klienta

Iwona Bobowicz

iwona@fabrykapapieru.pl


Biuro Obsługi Klienta Export

Joanna Gaweł

joanna@fabrykapapieru.pl


Dyrektor Handlowy

Grzegorz Złotucha

grzegorz.zlotucha@fabrykapapieru.pl


Kierownik Produkcji

Tomasz Walczak

walczak@fabrykapapieru.pl


Kierownik Maszyny MP2

Maciej Włodarski

m.wlodarski@fabrykapapieru.pl 


Kierownik Przetwórstwa

Grzegorz Jankiewicz

jankiewicz@fabrykapapieru.pl


Automatyk

Sebastian Skowroński

skowronski@fabrykapapieru.pl

Adres:
Zakład nr 1 RECYCLING
ul.Dziembowska 20,
64-810 KACZORY

Zakład nr 2: CELULOZA
ul.Strzelecka 15,
64-830 MARGONIN11

Email:  info@fabrykapapieru.pl

Telefon:
zakład nr 1: +48 67 28 42 128
zakład nr 2: +48 67 350 75 57

Faks:
+48 67 28 42 113

Strona internetowa:

www.fabrykapapieru.pl,
www.sklep.fabrykapapieru.pl

NIP 764-10-04-426
Regon 570105298
KRS 0000119291
IX Wydział Gospodarczy
Sąd Rejonowy w Poznaniu

mapa_okk